درباره ما

گروه تولیدی صادراتی جارچی ( شرکت فرابرد تجارت سهیل ) دارای امکانات ویژه برای تولید، بسته بندی زعفران اصل و با کیفیت بوده و با داشتن آزمایشگاه تخصصی زعفران با فناوری های روز دنیا محصولی مرغوب و فاقد هرگونه آلودگی و میکروب با عطر،طعم و رنگ طبیعی مطابق استاندارد های جهانی   را تولید و بسته بندی کرده  و در بازارهای داخلی و صادراتی عرضه  می نماید.

 متاسفانه با توجه به زعفران تقلبی و بی کیفیت و غیر بهداشتی در بازار و حساسیت زعفران و قیمت بالای آن و دادن اطمینان و ضمانت به مشتریان مصرف کننده هایی که نسبت به اصالت و کیفیت زعفران خود حساس هستند انجام آزمون های مرتبط با زعفران (قدرت رنگ دهی، عطر و آزمون های میکروبی و فیزیک شیمیایی) به جهت اطمینان از اصالت از محصول و زعفران و مرغوبیت آن ضروری می باشد.

این شرکت به مشتریان و مصرف کنندگان عزیز محصولات جارچی این نوید را می‌دهد که تمامی محصولات بسته بندی شده دارای امکانات کیفی و آزمایش شده می باشد.

لذا با توجه به  حساسیت های کیفیتی مجموعه جارچی از ابتدای تاسیس، همزمان با شروع به کار شرکت، آزمایشگاه تخصصی زعفران جارچی نیز در    دو بخش مجزا (فیزیکوشیمیایی و میکروبی) شروع به فعالیت نمود.

آزمایشگاه جارچی با توجه به استقرار استاندارد 17025 ISO/ IEC همواره الزامات مدیریتی و فنی این استاندارد را به نحو شایسته ای  رعایت نموده و در زمینه بهبود مستمر و اثر بخشی فرایند های اصلی آزمایشگاه با هدف جلب رضایت مخاطبان خود تلاش می نماید.آزمایشگاه جارچی در حال حاضر در سایت سازمان استاندارد ایران به عنوان دارنده گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت آزمایشگاه 17025 ISO/ IEC در زمینه فیزیک و شیمیایی و میکروبیولوژی زعفران در ایران معرفی گردیده است.